Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1265 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Sporočila za javnost: II.1 (Slovaška)

334 917 806
Država: Liga:

Slovaška SDH Salamandre KE - 16. SEZÓNA. - ZORADENIE PO ZÁKLADNEJ ČASTI

1. SDH Salamandre KE – 8. titul po základnej časti oslávilo na námestí vyše stotisic ľudí. Zemiaková medaila v celkovom súčte bola trocha sklamaním, ale vedenie verí svojím trénerom. Majiteľ pustil ,,perie" a dotiahol novú brankársku dvojicu, ktorá má dať kvalitu medzi troma žrďami. Korunu kráľa strelcov obhájil Ágoston Vasváry /441 gólov/, medzi nahrávačmi nemal konkurenciu Ronnie Argenton /161 asistencií/.

2. Stratení synovia – Striebro a brondz si zavesili na krk po bojoch synovia, čím prekvapili športových kritikov. Najlepšía seźona, podoprená posilami potešila mecenášov i fanúšikov. Medaily hráči prevzali v novej 20 tisícovej aréne po hodinovom zábavnom programe.

3. Moroms Ladies – Prvoligista minulej sezóny si odniesol brondz po úvodnej časti. Dobre načasovanú formu potvrdil postupom do prvej ligy, keď vo finále vyradil čierneho koňa playoff HK Monsters Trebišov.K návratu medzi elitu najviac prispel Oskar Geljen /434 gólov/, druhý medzi strelcami, treti najnebezpečnejsí sekundant /150 nahrávok/.

4. HK Monsters Trebišov – Nezničiteľný Vasiliy Volodarskiy má stále formu a nakoniec potiahol príšerky na štvrtú priečku a navyše vo finále potrápil favorita Moroms Ladies. Ani v baráži sa im nedávali šance,ale hráči zabojovali a nakoniec bol z toho senzačný postup medzi top tímy krajiny. Na trh sa dostal akčná figúrka ,,Voloda“, ktorá sa stala zberateľským bestsellerom.

5. HAT-M07L14 – V premiérovm ročníku obstál HAT so cťou.Produktívny Roman Nezdara so 155 prihrávkami výraznou mierou prispel k úspechu. Wilhelm Hopfner si nasadil striebornu rukavicu brankára.

6. HK AMSTAFF – Stabilita šla ruka s rukou s výkonnosťou, šieste miesto vo vyraďovacích bojoch pevne priklincovali HK v strede tabuľky. Ocenenia za štatistiky si prevzali druhý Csaba Sinka za 420 zásahov a tretí na brankárskej čiare Jozef Palášthy.

7. Sokol Vrútky – Rudolf Hankel, veterán v bráne dominoval. Kolektívny výkon síce stačil na siedmu priečku,ale slovenský káder stále šetrí veľké peniaze manažérovy.

8. Maverick Handball Team – Nováčik uzatvoril osmičku .Šampanské striekalo v sídle, keď sa oslávila istá ligová miestenka. Pernamentky na nasledujúci ročník sa vypredali za pár hodín.

9. Alpinka – Treťoligista v nabitej konkurencii vedel, že to bude ťažké.Strata šesť bodov na playoff zamrzela,ale barážové boje dopadli úspešne.

10. Lassie – Repete v baráži neprinieslo žiadnu drámu. Druhú ligu divácii môžu sledovať i ďalšie mesiace.

11. Marcelháza – Vyzývateľ z nižšej úrovňe HC Ovsištské Harpie nestačil na zosadenie favorita.

12. FK Družba LEVICE – Zostup o dve poschodia mal vážne následky. Šanca na zotrvanie v súťaži unikla o pár bodov.

13. Flaying Stars – Papierové predpoklady sa naplnili. Stars vyťahovali z brány príliš veľa lôpt a musia zostúpiť.

14. TRINIDAD a TOBAGO – Tím sa prepol do režimu prestavby. Vymenil dočasný úspech za lepšiu budúcnosť. Plán, ktorý často funguje.


Ligu opúšťajú:

Moroms Ladies, HK Mosters Trebišov - postup do I. ligy

FK Družba LEVICE, Flaying Stars, TRINIDAD a TOBAGO - zostup do III. ligy

Edinstveni pogledi: 24
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično
Ta možnost je del PRO paketa!      

Opcija za izdajo sporočila za javnost

Kot lastnik PRO paketa imate možnost izdaje izjave za javnost o klubskih dogodkih. Tu je mesto za objavo klubskih ambicij, komantarjev na preteklo tekmo, ali za izjavo pred pomembno tekmo. Izjave za javnost si lahko ogledajo in komentirajo ostali uporabniki, ki imajo tudi možnost komentiranja vaše izjave.