Сезона | Датум | Догађај | 4 (1/112) | 2014-04-28 | Тим је добио менаџера - Şaban Terzi | 4 (24/112) | 2014-05-21 | Тим је искључен - Şaban Terzi | 4 (25/112) | 2014-05-22 | Тим је добио менаџера - Enes Demir876 | 4 (48/112) | 2014-06-14 | Тим је искључен - Enes Demir876 | 4 (65/112) | 2014-07-01 | Тим је добио менаџера - carlod753 | 4 (88/112) | 2014-07-24 | Тим је искључен - carlod753 | 5 (7/112) | 2014-08-24 | Тим је добио менаџера - mstk2001 | 5 (30/112) | 2014-09-16 | Тим је искључен - mstk2001 | 5 (31/112) | 2014-09-17 | Тим је добио менаџера - Alperen Alp | 5 (54/112) | 2014-10-10 | Тим је искључен - Alperen Alp | 5 (66/112) | 2014-10-22 | Тим је добио менаџера - Tarsus675 | 5 (89/112) | 2014-11-14 | Тим је искључен - Tarsus675 | 5 (90/112) | 2014-11-15 | Тим је добио менаџера - kad1r108 | 6 (6/112) | 2014-12-13 | Тим је искључен - kad1r108 | 6 (18/112) | 2014-12-25 | Тим је добио менаџера - batıkan02 | 6 (42/112) | 2015-01-18 | Тим је искључен - batıkan02 | 6 (56/112) | 2015-02-01 | Тим је добио менаџера - ufuk54541 | 6 (79/112) | 2015-02-24 | Тим је искључен - ufuk54541 | 7 (41/112) | 2015-05-09 | Тим је добио менаџера - Firat Şahin | 7 (65/112) | 2015-06-02 | Тим је искључен - Firat Şahin | 7 (70/112) | 2015-06-07 | Тим је добио менаџера - seyko | 7 (93/112) | 2015-06-30 | Тим је искључен - seyko | 7 (106/112) | 2015-07-13 | Тим је добио менаџера - Mesut Karabulut | 8 (18/112) | 2015-08-06 | Тим је искључен - Mesut Karabulut | 8 (68/112) | 2015-09-25 | Тим је добио менаџера - lifem | 9 (90/112) | 2016-02-06 | Тим је искључен - lifem | 9 (97/112) | 2016-02-13 | Тим је добио менаџера - tugcebeyaz | 10 (8/112) | 2016-03-07 | Тим је искључен - tugcebeyaz | 10 (51/112) | 2016-04-19 | Тим је добио менаџера - Abdullah Özmen | 10 (74/112) | 2016-05-12 | Тим је искључен - Abdullah Özmen | 10 (86/112) | 2016-05-24 | Тим је добио менаџера - Acik2906 |
Сезона | Име тима | Резултати |
36 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Испадање у лигу II.1. |
||
Ранг 14 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
35 | Dalgaspor |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
34 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
33 | Dalgaspor |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
32 | Dalgaspor |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
31 | Dalgaspor |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
30 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Испадање у лигу II.1. |
||
Поражен у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 12 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
29 | Dalgaspor |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
28 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
27 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Победа у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
26 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Победа у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
25 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
24 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
23 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
22 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
21 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Победа у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
20 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
19 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Победа у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
18 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
17 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
16 | Dalgaspor |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.1 од стране рукометне асоцијације. |
||
Испадање у лигу II.3. |
||
Ранг 12 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
15 | Dalgaspor |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Победа у колу промоције за лигу I.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
14 | Dalgaspor |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
13 | Dalgaspor |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Поражен у колу промоције за лигу I.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
12 | Dalgaspor |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
11 | Dalgaspor |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.1 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 5 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
10 | Dalgaspor |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
9 | Afyonkarahisar Belediye† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
8 | Afyonkarahisar Belediye |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
7 | bursaspor sk |
Премештање у лигу II.3 од стране рукометне асоцијације. |
Ранг 8 у плејофу лиге III.2. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.2. |
||
6 | Besiktaş JK II† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу III.2 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 7 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
5 | Beşiktaş Mogaz |
Премештање у лигу II.1 од стране рукометне асоцијације. |
Ранг 4 у плејофу лиге III.2. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.2. |
||
4 | ST.Salzburg† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге III.2. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге III.2. |