Сезона | Датум | Догађај | 15 (91/112) | 2017-12-10 | Тим је добио менаџера - AHWB73 | 16 (11/112) | 2018-01-11 | Тим је искључен - AHWB73 | 16 (13/112) | 2018-01-13 | Тим је добио менаџера - Tristan Geist | 16 (36/112) | 2018-02-05 | Тим је искључен - Tristan Geist | 16 (42/112) | 2018-02-11 | Тим је добио менаџера - bennga | 16 (65/112) | 2018-03-06 | Тим је искључен - bennga | 17 (26/112) | 2018-05-18 | Тим је добио менаџера - opel787 | 18 (40/112) | 2018-09-21 | Тим је искључен - opel787 | 18 (45/112) | 2018-09-26 | Тим је добио менаџера - Tuevtel | 19 (30/112) | 2019-01-01 | Тим је искључен - Tuevtel | 19 (54/112) | 2019-01-25 | Тим је добио менаџера - Axmann | 19 (77/112) | 2019-02-17 | Тим је искључен - Axmann | 19 (105/112) | 2019-03-17 | Тим је добио менаџера - lukasthate | 20 (16/112) | 2019-04-09 | Тим је искључен - lukasthate | 24 (56/112) | 2020-08-09 | Тим је добио менаџера - Jdap1905 | 24 (79/112) | 2020-09-01 | Тим је искључен - Jdap1905 | 24 (84/112) | 2020-09-06 | Тим је добио менаџера - aute | 25 (12/112) | 2020-10-16 | Тим је искључен - aute | 29 (57/112) | 2022-02-21 | Тим је добио менаџера - Fabiwendt | 29 (80/112) | 2022-03-16 | Тим је искључен - Fabiwendt | 34 (74/112) | 2023-09-21 | Тим је добио менаџера - Ullamos | 34 (100/112) | 2023-10-17 | Тим је искључен - Ullamos | 34 (110/112) | 2023-10-27 | Тим је добио менаџера - Oerlmat | 35 (21/112) | 2023-11-19 | Тим је искључен - Oerlmat | 35 (77/112) | 2024-01-14 | Тим је добио менаџера - robben91 |
Сезона | Име тима | Резултати |
36 | Düsseldorf Ballers |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
35 | Düsseldorf Ballers |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге III.3. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге III.3. |
||
34 | TSV Gewinn |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу III.3 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 8 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
33 | SG BBM Bietigheim† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
32 | SG BBM Bietigheim† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
31 | SG BBM Bietigheim† |
Ранг 10 у плејофу лиге III.9. |
Ранг 10 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
30 | SG BBM Bietigheim† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
29 | SG BBM Bietigheim† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
28 | Mosel Saar Zewen† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
27 | Mosel Saar Zewen† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
26 | Mosel Saar Zewen† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
25 | Mosel Saar Zewen† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
24 | Mosel Saar Zewen |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
23 | Männliche B-Jugend† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
22 | Männliche B-Jugend† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
21 | Männliche B-Jugend† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
20 | Männliche B-Jugend† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
19 | SV Hohendodeleben† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
18 | SV Berl. Bären |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге III.9. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
17 | porsche |
Ранг 3 у плејофу лиге III.9. |
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.9. |
||
16 | bennga† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу III.9 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге III.2. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге III.2. |
||
15 | Wuffels Hand |
Премештање у лигу III.2 од стране рукометне асоцијације. |
Ранг 9 у плејофу лиге IV.1. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге IV.1. |