Сезона | Датум | Догађај | 16 (95/112) | 2018-04-05 | Тим је добио менаџера - Raphael Lacourse | 17 (6/112) | 2018-04-28 | Тим је искључен - Raphael Lacourse | 17 (13/112) | 2018-05-05 | Тим је добио менаџера - palaz24 | 17 (60/112) | 2018-06-21 | Тим је искључен - palaz24 | 20 (69/112) | 2019-06-01 | Тим је добио менаџера - afroman2001 | 21 (26/112) | 2019-08-09 | Тим је искључен - afroman2001 | 21 (31/112) | 2019-08-14 | Тим је добио менаџера - BustoSeb | 21 (100/112) | 2019-10-22 | Тим је искључен - BustoSeb | 22 (108/112) | 2020-02-19 | Тим је добио менаџера - IncredibleSam | 23 (19/112) | 2020-03-13 | Тим је искључен - IncredibleSam | 23 (19/112) | 2020-03-13 | Тим је добио менаџера - canadia |
Сезона | Име тима | Резултати |
36 | canadia |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
35 | canadia |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
34 | canadia |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
33 | canadia |
Елиминисан у четвртфиналу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
32 | canadia |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
31 | canadia |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
30 | canadia |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
29 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
28 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 5 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
27 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 5 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
26 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
25 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
24 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
23 | canadia |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 5 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
22 | Laval HK† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
21 | Laval HK |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
20 | Soo Bears |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Поражен у колу промоције за лигу I.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
19 | NDS Power 40466 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.2 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 10 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
18 | NDS Power 40466 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
17 | NDS Power 40466 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
16 | Team noname 40466 |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге II.1. |