Сезона | Датум | Догађај | 17 (28/112) | 2018-05-20 | Тим је добио менаџера - maksvellell | 18 (8/112) | 2018-08-20 | Тим је искључен - maksvellell | 19 (20/112) | 2018-12-22 | Тим је добио менаџера - Blacklight1608 | 19 (53/112) | 2019-01-24 | Тим је искључен - Blacklight1608 | 19 (53/112) | 2019-01-24 | Тим је добио менаџера - tzile | 19 (57/112) | 2019-01-28 | Тим је искључен - tzile | 19 (69/112) | 2019-02-09 | Тим је добио менаџера - basiksmolski | 19 (92/112) | 2019-03-04 | Тим је искључен - basiksmolski | 22 (15/112) | 2019-11-18 | Тим је добио менаџера - alnairsvet | 22 (37/112) | 2019-12-10 | Тим је искључен - alnairsvet | 22 (40/112) | 2019-12-13 | Тим је добио менаџера - Praepostor | 36 (95/112) | 2024-05-23 | Тим је искључен - Praepostor |
Сезона | Име тима | Резултати |
36 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
35 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Испадање у лигу II.1. |
||
Ранг 14 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 14 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
34 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
33 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Испадање у лигу II.1. |
||
Ранг 14 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 14 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
32 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
31 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 5 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
30 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Поражен у колу промоције за лигу I.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
29 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
28 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
27 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
26 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.1 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 7 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
25 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
24 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
23 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
22 | HC Kutnevichi |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
21 | Dinamo Minsk 40907 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
20 | Dinamo Minsk 40907 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
19 | Dinamo Minsk |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
18 | Ximik† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 7 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
17 | Ximik |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге II.2. |