Sezóna | Datum | Událost | 13 (13/112) | 2017-02-11 | Tým byl přidělen manažerovi - rubossinho | 13 (36/112) | 2017-03-06 | Tým zanikl - rubossinho | 13 (56/112) | 2017-03-26 | Tým byl přidělen manažerovi - agostinho98 | 13 (79/112) | 2017-04-18 | Tým zanikl - agostinho98 | 14 (15/112) | 2017-06-05 | Tým byl přidělen manažerovi - Nuno Magalhães | 15 (60/112) | 2017-11-09 | Tým zanikl - Nuno Magalhães | 15 (85/112) | 2017-12-04 | Tým byl přidělen manažerovi - DuDu94 | 15 (108/112) | 2017-12-27 | Tým zanikl - DuDu94 | 16 (41/112) | 2018-02-10 | Tým byl přidělen manažerovi - bluesharklima | 16 (92/112) | 2018-04-02 | Tým zanikl - bluesharklima | 16 (95/112) | 2018-04-05 | Tým byl přidělen manažerovi - nelson rita | 17 (6/112) | 2018-04-28 | Tým zanikl - nelson rita | 17 (13/112) | 2018-05-05 | Tým byl přidělen manažerovi - Tony Monte | 18 (54/112) | 2018-10-05 | Tým zanikl - Tony Monte | 19 (19/112) | 2018-12-21 | Tým byl přidělen manažerovi - joanaleitao | 19 (42/112) | 2019-01-13 | Tým zanikl - joanaleitao | 19 (43/112) | 2019-01-14 | Tým byl přidělen manažerovi - Pelosiro | 20 (40/112) | 2019-05-03 | Tým zanikl - Pelosiro | 22 (8/112) | 2019-11-11 | Tým byl přidělen manažerovi - Quimbosques | 22 (39/112) | 2019-12-12 | Tým zanikl - Quimbosques |
Sezóna | Název týmu | Výsledky |
22 | Leoninos† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy III.4. |
||
13. místo v play off ligy II.1. |
||
11. místo v základní části ligy II.1. |
||
21 | Pelosiro Team† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy II.1. |
||
14. místo v základní části ligy II.1. |
||
20 | Pelosiro Team† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
14. místo v play off ligy II.1. |
||
14. místo v základní části ligy II.1. |
||
19 | Pelosiro Team |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
Tým byl házenkářskou asociací přeřazen do ligy II.1. |
||
Prohra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. místo v play off ligy II.3. |
||
2. místo v základní části ligy II.3. |
||
18 | Benfica SLB† |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
Tým byl házenkářskou asociací přeřazen do ligy II.3. |
||
4. místo v play off ligy II.1. |
||
3. místo v základní části ligy II.1. |
||
17 | Benfica SLB |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy II.1. |
||
8. místo v základní části ligy II.1. |
||
16 | Blueshark HD |
Tým postoupil do ligy II.1. |
Výhra v baráži o postup do ligy II.1. |
||
2. místo v play off ligy III.1. |
||
2. místo v základní části ligy III.1. |
||
15 | El Xaxo |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
Tým byl házenkářskou asociací přeřazen do ligy III.1. |
||
10. místo v play off ligy II.1. |
||
9. místo v základní části ligy II.1. |
||
14 | Roman Ballium |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy II.1. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy II.1. |
||
2. místo v play off ligy III.1. |
||
4. místo v základní části ligy III.1. |
||
13 | Sport SBL† |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
9. místo v play off ligy III.1. |
||
9. místo v základní části ligy III.1. |