Sezóna | Datum | Událost | 16 (72/112) | 2018-03-13 | Tým byl přidělen manažerovi - Roberto Huerta Martinez | 16 (100/112) | 2018-04-10 | Tým zanikl - Roberto Huerta Martinez | 17 (7/112) | 2018-04-29 | Tým byl přidělen manažerovi - mariatome | 17 (30/112) | 2018-05-22 | Tým zanikl - mariatome | 17 (70/112) | 2018-07-01 | Tým byl přidělen manažerovi - TERUELA | 18 (54/112) | 2018-10-05 | Tým zanikl - TERUELA | 18 (97/112) | 2018-11-17 | Tým byl přidělen manažerovi - dukernuker | 19 (8/112) | 2018-12-10 | Tým zanikl - dukernuker | 19 (11/112) | 2018-12-13 | Tým byl přidělen manažerovi - varous | 19 (62/112) | 2019-02-02 | Tým zanikl - varous | 20 (51/112) | 2019-05-14 | Tým byl přidělen manažerovi - juegosdeluis67 | 20 (75/112) | 2019-06-07 | Tým zanikl - juegosdeluis67 | 20 (82/112) | 2019-06-14 | Tým byl přidělen manažerovi - SirNazgul | 21 (25/112) | 2019-08-08 | Tým zanikl - SirNazgul | 23 (55/112) | 2020-04-18 | Tým byl přidělen manažerovi - Sergio Prieto Fernández | 23 (78/112) | 2020-05-11 | Tým zanikl - Sergio Prieto Fernández | 25 (43/112) | 2020-11-16 | Tým byl přidělen manažerovi - ALOSNITO | 25 (107/112) | 2021-01-19 | Tým zanikl - ALOSNITO | 26 (60/112) | 2021-03-25 | Tým byl přidělen manažerovi - Eaco | 26 (83/112) | 2021-04-17 | Tým zanikl - Eaco | 26 (91/112) | 2021-04-25 | Tým byl přidělen manažerovi - hynyg0 | 27 (2/112) | 2021-05-18 | Tým zanikl - hynyg0 | 27 (55/112) | 2021-07-10 | Tým byl přidělen manažerovi - Roberto Cañadas Torralba | 27 (78/112) | 2021-08-02 | Tým zanikl - Roberto Cañadas Torralba | 32 (25/112) | 2022-12-22 | Tým byl přidělen manažerovi - Marc Fornés | 32 (38/112) | 2023-01-04 | Tým zanikl - Marc Fornés | 32 (38/112) | 2023-01-04 | Tým byl přidělen manažerovi - murtt | 32 (61/112) | 2023-01-27 | Tým zanikl - murtt | 34 (43/112) | 2023-08-21 | Tým byl přidělen manažerovi - jose11ant |
Sezóna | Název týmu | Výsledky |
35 | Las Fieras BM |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy II.1. |
||
1. místo v play off ligy III.1. |
||
2. místo v základní části ligy III.1. |
||
34 | Las Fieras BM |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
3. místo v play off ligy III.1. |
||
7. místo v základní části ligy III.1. |
||
33 | dominicos† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
10. místo v play off ligy III.1. |
||
10. místo v základní části ligy III.1. |
||
32 | dominicos† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
11. místo v play off ligy III.1. |
||
10. místo v základní části ligy III.1. |
||
31 | At Talavera† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
9. místo v play off ligy III.1. |
||
9. místo v základní části ligy III.1. |
||
30 | At Talavera† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
9. místo v play off ligy III.1. |
||
9. místo v základní části ligy III.1. |
||
29 | At Talavera† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
10. místo v play off ligy III.1. |
||
11. místo v základní části ligy III.1. |
||
28 | At Talavera† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
10. místo v play off ligy III.1. |
||
12. místo v základní části ligy III.1. |
||
27 | At Talavera† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy III.1. |
||
12. místo v základní části ligy III.1. |
||
26 | Balonmano León |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
7. místo v play off ligy III.1. |
||
5. místo v základní části ligy III.1. |
||
25 | VALDEFIEERO CD |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy III.1. |
||
4. místo v základní části ligy III.1. |
||
24 | Castrillo BM† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy III.1. |
||
6. místo v základní části ligy III.1. |
||
23 | Castrillo BM† |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
8. místo v play off ligy III.1. |
||
7. místo v základní části ligy III.1. |
||
22 | C.B. Chantada 40548 † |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
8. místo v play off ligy III.1. |
||
8. místo v základní části ligy III.1. |
||
21 | C.B. Chantada 40548 † |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
12. místo v play off ligy III.1. |
||
12. místo v základní části ligy III.1. |
||
20 | C.B. Chantada |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
10. místo v play off ligy III.1. |
||
11. místo v základní části ligy III.1. |
||
19 | Pijus Magnificus CB† |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
10. místo v play off ligy III.1. |
||
10. místo v základní části ligy III.1. |
||
18 | TERUEL CD† |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy III.1. |
||
Prohra v baráži o záchranu v lize II.1. |
||
12. místo v play off ligy II.1. |
||
11. místo v základní části ligy II.1. |
||
17 | TERUEL CD |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy II.1. |
||
1. místo v play off ligy III.1. |
||
8. místo v základní části ligy III.1. |
||
16 | Lucrobiros |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy III.1. |
||
14. místo v základní části ligy III.1. |