Sezóna | Datum | Událost | 20 (58/112) | 2019-05-21 | Tým byl přidělen manažerovi - GuderianSK | 20 (81/112) | 2019-06-13 | Tým zanikl - GuderianSK | 22 (58/112) | 2019-12-31 | Tým byl přidělen manažerovi - Peter C | 23 (1/112) | 2020-02-24 | Tým zanikl - Peter C | 23 (33/112) | 2020-03-27 | Tým byl přidělen manažerovi - migel77 | 23 (56/112) | 2020-04-19 | Tým zanikl - migel77 | 24 (11/112) | 2020-06-25 | Tým byl přidělen manažerovi - Stipller | 24 (40/112) | 2020-07-24 | Tým zanikl - Stipller | 24 (103/112) | 2020-09-25 | Tým byl přidělen manažerovi - Popradcan | 25 (53/112) | 2020-11-26 | Tým zanikl - Popradcan | 25 (60/112) | 2020-12-03 | Tým byl přidělen manažerovi - Sikinho99 | 29 (42/112) | 2022-02-06 | Tým zanikl - Sikinho99 |
Sezóna | Název týmu | Výsledky |
29 | Atletico Lula 42101 † |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy IV.21. |
||
12. místo v play off ligy III.3. |
||
11. místo v základní části ligy III.3. |
||
28 | Atletico Lula |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy III.3. |
||
1. místo v play off ligy IV.3. |
||
1. místo v základní části ligy IV.3. |
||
27 | Atletico Lula |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
3. místo v play off ligy IV.3. |
||
3. místo v základní části ligy IV.3. |
||
26 | Atletico Lula |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy IV.3. |
||
Prohra v baráži o záchranu v lize III.3. |
||
11. místo v play off ligy III.3. |
||
11. místo v základní části ligy III.3. |
||
25 | Atletico Lula |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy III.3. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy III.3. |
||
2. místo v play off ligy IV.3. |
||
6. místo v základní části ligy IV.3. |
||
24 | HC SBA 1921† |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
14. místo v play off ligy IV.3. |
||
13. místo v základní části ligy IV.3. |
||
23 | black storm 42101 † |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
14. místo v play off ligy IV.3. |
||
14. místo v základní části ligy IV.3. |
||
22 | Tiger Borský Mikuláš |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
11. místo v play off ligy IV.3. |
||
10. místo v základní části ligy IV.3. |
||
21 | Bratislava Chrematistics† |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
12. místo v play off ligy IV.3. |
||
11. místo v základní části ligy IV.3. |
||
20 | Bratislava Chrematistics† |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy IV.3. |
||
12. místo v základní části ligy IV.3. |
||
19 | Team noname 42101 |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy IV.3. |
||
14. místo v play off ligy III.3. |
||
13. místo v základní části ligy III.3. |