Sezona | Datum | Dogodek | 22 (48/112) | 2019-12-21 | Ekipa je bila dodeljena managerju - yaro8 | 22 (86/112) | 2020-01-28 | Ekipa je odstopila - yaro8 | 22 (92/112) | 2020-02-03 | Ekipa je bila dodeljena managerju - Aztalkaaa | 23 (3/112) | 2020-02-26 | Ekipa je odstopila - Aztalkaaa | 23 (94/112) | 2020-05-27 | Ekipa je bila dodeljena managerju - adriano2133 | 34 (28/112) | 2023-08-06 | Ekipa je odstopila - adriano2133 |
Sezona | Ime ekipe | Rezultati |
34 | TJ Slovan Beňuš† |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Mesto 11 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 9 redne sezone lige IV.1. |
||
33 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Mesto 7 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 8 redne sezone lige IV.1. |
||
32 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 1. krogu državnega pokala. |
Mesto 6 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 6 redne sezone lige IV.1. |
||
31 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 1. krogu državnega pokala. |
Mesto 6 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 6 redne sezone lige IV.1. |
||
30 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Nazadovanje v ligo IV.1. |
||
Mesto 14 v končnici lige III.1. |
||
Mesto 14 redne sezone lige III.1. |
||
29 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 3. krogu državnega pokala. |
Zmaga v krogu za obstanek v ligi III.1. |
||
Mesto 10 v končnici lige III.1. |
||
Mesto 12 redne sezone lige III.1. |
||
28 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 3. krogu državnega pokala. |
Napredovanje v ligo III.1. |
||
Mesto 1 v končnici lige IV.10. |
||
Mesto 1 redne sezone lige IV.10. |
||
27 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 4. krogu državnega pokala. |
Nazadovanje v ligo IV.10. |
||
Mesto 13 v končnici lige III.1. |
||
Mesto 13 redne sezone lige III.1. |
||
26 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 3. krogu državnega pokala. |
Napredovanje v ligo III.1. |
||
Mesto 1 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 1 redne sezone lige IV.1. |
||
25 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 3. krogu državnega pokala. |
Nazadovanje v ligo IV.1. |
||
Poraz v krogu za obstanek v ligi III.1. |
||
Mesto 11 v končnici lige III.1. |
||
Mesto 9 redne sezone lige III.1. |
||
24 | TJ Slovan Beňuš |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Napredovanje v ligo III.1. |
||
Mesto 1 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 5 redne sezone lige IV.1. |
||
23 | Aztal U20 HC B† |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Mesto 12 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 12 redne sezone lige IV.1. |
||
22 | HK MT 42764 † |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Mesto 13 v končnici lige IV.1. |
||
Mesto 13 redne sezone lige IV.1. |
||
21 | Team noname 42764 |
Moštvo je izpadlo v 2. krogu državnega pokala. |
Nazadovanje v ligo IV.1. |
||
Mesto 14 v končnici lige III.1. |
||
Mesto 14 redne sezone lige III.1. |