Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1138 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Liga prvaka

446 184 605
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!


  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rumunija HK Corvinul Hunedoara 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Bugarska Bolqrite 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Njemačka Tulach Àrd CT 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Švicarska Cobras 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Estonija Aqape Handball 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Patriotku 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Bjelorusija Black Guard 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Slovačka SATANIC BOMBERS 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Francuska nimporte naoichima 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Belgija VC BRUGGE 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Blue Legion H C 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Bosna i Hercegovina RK Leotar 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Austrija RD Dunaj 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Norveška Stabekk 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Bugarska FORTRESS HC 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka HK Agresiv 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Slovenija Pallamano Virtus Roma 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Latvija HK Zeps 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Italija Spettaculario H.C. 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Litvanija CHAos Club 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija Wild. 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Rumunija HC CONSTANŢA 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Holandija Heldia 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Kanada Yardware Snakes 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusija Mr.Moroz 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Srbija RK 300 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Francuska HC HNH 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Španija The Lord of the Rings 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Kina Hua Bian Xia 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovenija Demolition Group 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Srbija RK Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Njemačka HSG Sauerland 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Brazil Farpando HC 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Grčka pinokio FC 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Mađarska ST.BITANGOK 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Ukrajina Sports Interactive Kyiv 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Hrvatska Delta Quadrant 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Švicarska TV Meister 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Estonija KK Potomac 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosna i Hercegovina DELIJE SEVER 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Češka Hyenas Hodkovičky 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Švedska Skåne United 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Holandija HC Shooting Stars 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Hrvatska Carica 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka blavagranas 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Kanada Jedi Masters 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Poljska Grande Handball Team 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Rusija Kot Vasiliy 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Kipar PANATHINAIKOS FC 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska ReValiATiON 09 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Rumunija Faitonul Crocodilu' 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Danska Andy's Nesere 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Portugal Damamipa 0 0 0 0 0 0:0 0
5 SAD Cataclysm 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska OM-FOIX09 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Italija Gli Ottomani 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Iran CaSPiaN NeKa HC 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Češka Sokol Rejšice 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Bjelorusija Gomsellmash 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazil HC PolBras 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Argentina Chumscrubber H.C. 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Mađarska FANTASTIC HC 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Turska Wolfpack Squad 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Austrija Kapfenberg White Angels 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka Szabina Tapai Club 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Argentina Los Antiguos 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Brazil Copra PC 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Španija Gijonudos 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Venecuela Quarteira BM 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finska Hellraisers 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Hrvatska SIOUXI 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Portugal Sampaio Handball 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Slovačka Moroms Ladies 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Čile Valparaíso Wanderers 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Srbija RK Pantelejci 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Finska Rocks Riihimäki 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Bugarska Rum Jacks 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Danska Ifö Pythons 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Ujedinjeno Kraljevstvo HAC Manchester 0 0 0 0 0 0:0 0