Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1129 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

27 552 825
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
AC Senec†
Ligaška utakmica
20.08.2019 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska OM-FOIX09 4 4 0 0 8 133:92 +41
2 Hrvatska RK Drava 4 3 0 1 6 116:102 +14
3 Mađarska Nevergreen 4 2 0 2 4 124:115 +9
4 Iran mehabad 4 1 0 3 2 120:120 0
5 Holandija Chelsea 11 4 0 0 4 0 86:150 -64

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Danska Ooops 4 4 0 0 8 129:79 +50
2 Češka Sokol Rejšice 4 3 0 1 6 134:83 +51
3 Slovenija T-REX 4 2 0 2 4 112:116 -4
4 Bosna i Hercegovina Los Blancos CB 4 1 0 3 2 98:124 -26
5 Norveška Ålgård HK 4 0 0 4 0 82:153 -71

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka HBC Crazy M Střezov 4 3 1 0 7 130:98 +32
2 Ukrajina Patriotku 4 3 0 1 6 106:101 +5
3 Slovačka SATANIC BOMBERS 4 2 0 2 4 109:104 +5
4 Portugal Milheiroense Andebol 4 1 0 3 2 80:106 -26
5 Turska Wolfpack Squad 4 0 1 3 1 95:111 -16

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazil HC PolBras 4 4 0 0 8 131:81 +50
2 Bosna i Hercegovina CROkauboji 4 3 0 1 6 122:117 +5
3 Srbija RK Alkosi 4 2 0 2 4 120:108 +12
4 Švedska Spirit HC 4 1 0 3 2 101:118 -17
5 Čile UCtolica H.C. 4 0 0 4 0 92:142 -50

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Holandija Heldia 4 3 0 1 6 129:92 +37
2 Brazil Farpando HC 4 3 0 1 6 99:120 -21
3 Latvija grāvendāles eagles 4 2 0 2 4 115:104 +11
4 Poljska Gryf Policzna 4 1 0 3 2 97:109 -12
5 Austrija Kapfenberg White Angels 4 1 0 3 2 101:116 -15

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bugarska spartak kilifarevo 4 4 0 0 8 134:79 +55
2 Mađarska Preczol KC 4 2 0 2 4 133:86 +47
3 Hrvatska HRK Londra 4 2 0 2 4 108:108 0
4 Belgija HC Trapper 4 2 0 2 4 100:112 -12
5 Švedska Nothing Else Matters† 4 0 0 4 0 70:160 -90

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka HK Draví Orli Komotau 4 4 0 0 8 123:103 +20
2 Slovačka Peregrinos 4 2 0 2 4 113:99 +14
3 Švicarska lustenau 4 2 0 2 4 98:111 -13
4 Azerbejdžan Azeri Stars 4 1 0 3 2 97:105 -8
5 Italija Nabb Team 4 1 0 3 2 101:114 -13

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Njemačka HSG Sauerland 4 4 0 0 8 134:101 +33
2 Argentina Adrogué Poker Athlétic 4 3 0 1 6 119:93 +26
3 Hrvatska RK Kunovec Breg 4 2 0 2 4 113:104 +9
4 Slovenija Pallamano Virtus Roma 4 1 0 3 2 96:120 -24
5 Grčka ta gerakia 4 0 0 4 0 85:129 -44

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija Spettaculario H.C. 4 3 0 1 6 116:98 +18
2 Švicarska The Häberlis 4 2 1 1 5 125:89 +36
3 Mađarska Anzsima 4 2 1 1 5 111:101 +10
4 Srbija Sloga z 4 2 0 2 4 96:100 -4
5 SAD Big fatty cats 4 0 0 4 0 84:144 -60

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francuska nimporte naoichima 4 4 0 0 8 141:80 +61
2 Litvanija HC InFamous 4 3 0 1 6 131:100 +31
3 Poljska FC Wolsztyn JP 4 2 0 2 4 125:89 +36
4 Španija Moss Team 4 1 0 3 2 123:116 +7
5 Rusija Burned Razors 4 0 0 4 0 54:189 -135

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bjelorusija Black Guard 4 3 0 1 6 114:95 +19
2 Bugarska Kolarski 4 2 1 1 5 121:103 +18
3 Rusija ELUSIVE AVENGERS 4 2 1 1 5 112:96 +16
4 Rumunija U Cluj 4 2 0 2 4 101:108 -7
5 Kanada Royal City Teslas 4 0 0 4 0 87:133 -46

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka HB Kokiv Saint Petersburg 4 4 0 0 8 151:75 +76
2 Hrvatska ž pu 4 3 0 1 6 99:104 -5
3 Danska Team Hoy 4 2 0 2 4 116:96 +20
4 Finska Giffen 4 1 0 3 2 101:114 -13
5 Venecuela The Team Generation 4 0 0 4 0 67:145 -78

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rumunija HC CONSTANŢA 4 3 1 0 7 127:81 +46
2 Ukrajina Bandershtadt 4 3 0 1 6 132:86 +46
3 Argentina C.A. Florentino Ameghino 4 2 1 1 5 117:91 +26
4 Finska Red Admirals 4 1 0 3 2 98:110 -12
5 Kina Hua Bian Xia 4 0 0 4 0 59:165 -106

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Rusija Mr.Moroz 4 4 0 0 8 128:71 +57
2 Ujedinjeno Kraljevstvo Kotymbas† 4 2 0 2 4 102:100 +2
3 Njemačka HC Großfischlingen 4 2 0 2 4 101:103 -2
4 Bosna i Hercegovina Cerik 4 2 0 2 4 99:101 -2
5 Iran Qom City 4 0 0 4 0 66:121 -55

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Grande Handball Team 4 4 0 0 8 133:82 +51
2 Španija Monegasco 4 3 0 1 6 144:81 +63
3 Rumunija saint elias thunder 4 2 0 2 4 132:106 +26
4 Belgija FC Barcelona Handbol. 4 1 0 3 2 110:123 -13
5 Kanada Georgian Bay Giants† 4 0 0 4 0 53:180 -127

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija Vērgales COBRAS 4 4 0 0 8 166:66 +100
2 Portugal Boavista2013FC 4 3 0 1 6 109:113 -4
3 Srbija Ručni radnici 4 2 0 2 4 119:107 +12
4 Estonija Aqape Handball 4 1 0 3 2 109:119 -10
5 Argentina Roman mas 10 4 0 0 4 0 73:171 -98