Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1324 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kup pobjednika kupova

186 087 199
Dobij besplatno kredite!
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Team noname 44217
Ligaška utakmica
30.07.2021 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Italija Spettaculario H.C. 8 8 0 0 16 260:171 +89
2 Češka HandballBigbossclubPraha 8 6 0 2 12 286:166 +120
3 Rumunija saint elias thunder 8 4 0 4 8 240:186 +54
4 Francuska Les joyeux festaïres 8 2 0 6 4 179:276 -97
5 Argentina Torcuatense HB† 8 0 0 8 0 109:275 -166

Grupa 2

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazil Cucuta HC 8 6 0 2 12 230:181 +49
2 Argentina horribles del condor 8 6 0 2 12 218:192 +26
3 Hrvatska RK Kunovec Breg 8 4 0 4 8 218:201 +17
4 Novi Zeland Auckland Bears 77 8 3 0 5 6 201:213 -12
5 Italija US Salve 8 1 0 7 2 169:249 -80

Grupa 3

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka Košicke krive hadzanare 8 6 1 1 13 260:196 +64
2 Španija The Lord of the Rings 8 6 0 2 12 244:196 +48
3 Portugal Milheiroense Andebol 8 3 1 4 7 209:219 -10
4 Kanada Yardware Snakes 8 3 0 5 6 215:226 -11
5 Srbija Tamnavski Lavovi 8 1 0 7 2 176:267 -91

Grupa 4

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Dwie Lewe Rence 8 7 0 1 14 244:170 +74
2 Srbija Bonjito 8 7 0 1 14 245:200 +45
3 Rumunija HC Parjol 8 3 0 5 6 225:227 -2
4 Bosna i Hercegovina RK JALIJA Zenica 8 2 0 6 4 203:238 -35
5 Austrija UHC Stockerau 8 1 0 7 2 182:264 -82

Grupa 5

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Švedska Test HK 8 6 0 2 12 240:170 +70
2 Slovačka Ovisnute Bachory 8 6 0 2 12 243:189 +54
3 Francuska SMHBC 8 6 0 2 12 239:190 +49
4 Holandija HV Plak Hoogeveen 8 1 0 7 2 167:242 -75
5 Austrija SC Klein St. Paul 8 1 0 7 2 160:258 -98

Grupa 6

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Chorwacja Team 8 8 0 0 16 318:153 +165
2 Ukrajina Yaremche Penguins 8 4 1 3 9 201:223 -22
3 Bosna i Hercegovina Cerik 8 4 0 4 8 223:201 +22
4 Bugarska korabostroitel 8 2 0 6 4 186:248 -62
5 Grčka ta gerakia 8 1 1 6 3 157:260 -103

Grupa 7

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija HK STINGERSS 8 8 0 0 16 259:183 +76
2 Srbija Kovilj 8 6 0 2 12 264:173 +91
3 Holandija HV Traag en Stram 8 3 0 5 6 188:202 -14
4 Bugarska Spartak Varna 8 2 0 6 4 181:268 -87
5 Grčka spoky 8 1 0 7 2 180:246 -66

Grupa 8

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovačka LFC Prešov Red Angels 8 7 0 1 14 271:169 +102
2 Rusija Delfines de Etiopia 8 6 0 2 12 238:180 +58
3 Bjelorusija Die Allergie 8 4 0 4 8 216:215 +1
4 Njemačka TSV Altwarmbruckland 8 3 0 5 6 217:208 +9
5 Holandija Chelsea 11 8 0 0 8 0 129:299 -170

Grupa 9

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Patriotku 8 7 1 0 15 255:166 +89
2 Brazil M.Schrippe 8 5 1 2 11 256:183 +73
3 Španija Galaxia Celeste 8 5 0 3 10 226:202 +24
4 Kipar PANATHINAIKOS FC 8 2 0 6 4 205:222 -17
5 Litvanija Žemaičiai† 8 0 0 8 0 136:305 -169

Grupa 10

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Győri Budvarka 8 7 0 1 14 244:196 +48
2 Rusija Dream Team S-Pb 8 5 0 3 10 223:189 +34
3 Njemačka HC SCHNAUZE VOLL 8 4 0 4 8 235:196 +39
4 Hrvatska RK OTPISANI 8 4 0 4 8 236:202 +34
5 Iran Perspolis Masjedsoleyman 8 0 0 8 0 129:284 -155

Grupa 11

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Švicarska Cobras 8 7 0 1 14 266:160 +106
2 Češka SERPENTES NYMBURK 8 7 0 1 14 238:173 +65
3 Bosna i Hercegovina HCA Estradam Sarajevo 8 4 0 4 8 233:187 +46
4 Turska AMASYASPOR 8 1 0 7 2 167:269 -102
5 Ukrajina Orzhiv† 8 1 0 7 2 164:279 -115

Grupa 12

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Finska Manus KP 8 7 0 1 14 287:133 +154
2 Francuska Burner HBC 8 6 0 2 12 265:137 +128
3 Litvanija CHAos Club 8 5 0 3 10 276:164 +112
4 Danska Team Fortuna† 8 2 0 6 4 145:285 -140
5 Mađarska Blue Legion H C† 8 0 0 8 0 80:334 -254

Grupa 13

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Češka TJ R-VT 8 7 0 1 14 262:176 +86
2 Rusija GK Togliatty Fireballs 8 7 0 1 14 250:167 +83
3 Finska Cccp Seppo 8 3 0 5 6 196:223 -27
4 Ujedinjeno Kraljevstvo HAC Manchester 8 3 0 5 6 188:240 -52
5 Danska FC Skibet 8 0 0 8 0 166:256 -90

Grupa 14

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Mađarska Csömör KSK 8 8 0 0 16 275:173 +102
2 Portugal Damamipa 8 4 0 4 8 220:218 +2
3 Hrvatska RK Drava 8 4 0 4 8 232:234 -2
4 SAD Pballas 8 4 0 4 8 217:241 -24
5 Latvija HK RW 8 0 0 8 0 188:266 -78

Grupa 15

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovenija Pallamano Virtus Roma 8 6 1 1 13 228:185 +43
2 Poljska sparta zabrze 8 5 0 3 10 218:205 +13
3 Latvija HC Predators 8 5 0 3 10 217:217 0
4 Danska Anal Fabeterne 8 2 2 4 6 201:222 -21
5 Švicarska lustenau 8 0 1 7 1 202:237 -35

Grupa 16

Poz Tim MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazil Hulk Esporte Clube 8 6 0 2 12 240:207 +33
2 Rusija GK Razdray 8 6 0 2 12 227:196 +31
3 Švedska Start IF 8 5 0 3 10 225:210 +15
4 Argentina Sin Manos Club 8 2 0 6 4 205:235 -30
5 Belgija HC Trapper 8 1 0 7 2 191:240 -49