Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1327 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Nacionalni Kup: Slovačka - Sezona 29

105 272 264
Oficijalna PPM stranica na Facebook-u
Lajkajte našu Facebook stranicu i saznajte najnovije novosti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ove opcije su dio PRO paketa!

Sljedeća utakmica
Dididi
Ligaška utakmica
23.01.2022 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Sezona: - Država: - Kolo:


Timovi su svrstani u bubanj 1

Sd Tim Liga
1 Slovačka HB Kokiv Saint Petersburg I.1
2 Slovačka SDH Salamandre KE I.1
3 Slovačka LFC Prešov Red Angels I.1
5 Slovačka HT Tatran Prešov I.1
6 Slovačka JB Svit I.1
7 Slovačka THW Bartice I.1
8 Slovačka Košicke krive hadzanare I.1
9 Slovačka Strelene pusky I.1
10 Slovačka Slovan BA I.1
11 Slovačka Stratení synovia I.1
12 Slovačka Pworontočokwala I.1
13 Slovačka AŠK Inter Bratislava I.1
15 Slovačka Moroms Ladies II.3
16 Slovačka HC Back-country Široké II.2
17 Slovačka Maverick Handball Team II.1
19 Slovačka Fox Handball II.2
20 Slovačka HC FC Barcelona II.3
21 Slovačka Peregrinos II.3
22 Slovačka HK Kežmarok II.1
23 Slovačka HK Monsters Trebišov II.1
24 Slovačka HC Solivar II.2
25 Slovačka Poboho team II.3
26 Slovačka Zoon Van Snook II.1
27 Slovačka HK Kláštor pod Znievom II.3
28 Slovačka HT Podhorany II.3
29 Slovačka The Red Lion II.2
30 Slovačka HC Texas Kysuce II.1
31 Slovačka HK Dukla Dlhá II.2
32 Slovačka Kysuca Junior II.2
33 Slovačka MHK POndelok Prešov II.2
34 Slovačka Wild Cats Hlohovec II.3
35 Slovačka Majusik II.3

Timovi su svrstani u bubanj 2

Sd Tim Liga
101 Slovačka CLUB TATRAN HK III.1
88 Slovačka Brela III.8
77 Slovačka Bure HK III.5
68 Slovačka Dynamo Žilina III.1
66 Slovačka Jedi Knights III.9
64 Slovačka Amstaff Elit III.6
63 Slovačka ŠKP Petržalka III.5
62 Slovačka Barca III.1
61 Slovačka HAT-M07L14 III.1
60 Slovačka HK DETVA III.8
59 Slovačka MHK RV III.4
58 Slovačka Zephon III.9
57 Slovačka Sokol Vrútky III.4
56 Slovačka HBC Petrzalka II.1
54 Slovačka Plastika Nitra II.2
53 Slovačka Young Boys Jarok II.1
52 Slovačka HK vodopád skok II.3
51 Slovačka HB Zenitos II.2
50 Slovačka Trencin II.2
49 Slovačka Hod loptu II.1
48 Slovačka Hd Academy II.1
47 Slovačka Slovenská demokracia II.3
46 Slovačka Plevník Pirates II.1
45 Slovačka OŠK hádzanej Zohor II.3
44 Slovačka DIABLI NOVA LUBOVNA II.3
43 Slovačka Diamonds Myjava II.2
42 Slovačka MHC ATU Kosice LS II.1
41 Slovačka Wild Dogs II.2
40 Slovačka FCST23 II.1
38 Slovačka Ovisnute Bachory† II.3
37 Slovačka Údené piškóty II.2
36 Slovačka HbC Invaders Košice II.1