Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1191 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Sporočila za javnost: II.1 (Slovaška)

383 815 220
Država: Liga:

Slovaška SDH Salamandre KE - 15. SEZÓNA - ZORADENIE PO ZÁKLADNEJ ČASTI

1.Harakiri ovečky - favorit naplnil očakávanie širokej športovej verejnosti, vyhral všetko čo sa dalo. Veľký rozpočet umožnil naverbovať zostavu elitných bojovníkov. Postupové ambície netajil ani manažér, tím mal často prevahu i na pol plynu. Prvenstvo po základnej časti i v playoff ich posunulo medzi najlepších v krajine. Ochránci domácej svätyne Nick Dewhurst a Kornél Csalagovics získali zlatú i striebornú rukavicu v štatistikách.

2. SDH Salamandre KE - Po ťahaniciach s THW Bartice obsadili druhú priečku, v playoff to bolo tretie miesto po dvojzápase so Sokol Vrútky. Bonusom sú zlaté koruny pre kráľa strelcov Ágostona Vasváryho za 458 zásahov a nahrávača Duje Rasola za 186 prihrávok. Práve hviezdny nahrávač Duje Rasol v posledných dňoch zaplnil média. Na rozlúčkovej tlačovke sa nahnevaný fanúšik pokúsil hodiť do majiteľa SDH surové vajíčka ako gesto nesúhlasu s transferom Rasola do IV ligy. Hráč to vysvetlil vážnymi rodinnými dôvodmi a poďakoval klubu, že ho bez problémov uvoľnil. Emócie čoskoro opadli.Majiteľ tímu Rokusan, Rasol a fanúšik zapózovali fotografom so širokým úsmevom oblečený v klubových farbách.

3. THW Bartice - Čierny kôň športových odborníkov. Brondzová medaila, úspešné finále baráže o postup do najvyššej súťaže s Moroms Ladies (I.1) ,sú obrovskou odmenou za stabilné výkony. V tabuľke strelcov zažiaril druhý Florián Littva so 443 gólmi. Predal najviac dresov ,čím výrazne naplnil klubovú pokladnicu.

4. Sokol Vrútky - Osem bodov menej ako minule stále stačilo na obhajobu zemiakovej medaily v základe i po vyraďovacích stretnutiach. Kompletne slovenský tím je najväčším odberateľom bryndzových halušiek. František Severenyi, si vychytal na bránkovej čiare post trojky ligy.

5. HK AMSTAFF - Nováčik 14-tej sezóny nazbieral o 16 bodov viac, to sa muselo prejaviť.Odskočil od hranice playoff do pokojnejších vôd. Konečné 8. miesto možno zamrzí,ale diváci v poslednom zápase sezóny vyjadrili svoju spokojnosť obrovským transparentom na hlavnej tribúne.

6. Stratení synovia - sa nestratili. Pozícia na dostrel od prvej päťky musi potešiť.V dramatických stretnutiach playoff s HK Monster Trebišov sa čakal vyrovnaný boj bez favorita.Hráči servírovali výborný guláš, punč i špičkovú hádzanú. Synovia si nakoniec odniesli piate miesto, najlepší výsledok v histórii.

7. Trinidad a Tobago - 58 bodov pohodlne stačilo záchranárske práce sa teraz nekonali.Siedma priečka svietila pri tíme i po záverečných bojoch.Na sociálnych sietiach sa najviac skloňovalo meno Hryhorij Chubun.Ukrajinský legionár s tvárou modela so 167 prihrávkami potvrdil úlohu posily. Očaril nežnejšiu časť populácie, keď s prehľadom vyhral anketu o najkrajšieho hráča súťaže.

8: HK Monsters Tebišov - Milovaný fanúšikmi,rešpektovaný supermi,taký je Vasiliy Volodarskiy alias Voloda.Žijúca legenda HK si užila ďalšiu poctu. V dostavanej aréne za búrlivého potlesku 20 tisíc divákov osobne odhalil názov hlavnej tribúny, VOLODA." Na palubovke si tím perfektne vyrátal poslednú playoff pozíciu a konečné 6. miesto nie je dôvodom na smútok.

9. Lassie - Žiaľ, ani 421 gólov brondzového kanoniera Ľuboslava Golijana nepotiahlo Lessie do playoff. Nováčik ligovú príslušnosť presvedčivo potvrdil v dvoch kolách proti Pworontočokwala (III.4) so skóre 77:19. Vyzývateľ nekládol veľký odpor, uprednostnil predĺžený pobyt vo svojej lige.

10. FK Družba LEVICE - nováčik z nižšej súťaže to nemal ľahké v nabitej konkurencii, napriek tomu vyhral skupinu o záchranu. Test s HK Kežmarok (III.7) zvládli za mohutnej podpory divákov a tak FK uvidíme u nás i v ďalšej sezóne.

11. OK Pavlovce - debutant z tretej úrovne sa podľa prognóz pohyboval v dolných častiach tabuľky. Čierny Peter ostal v rukách majiteľa OK. Priamu vstupenku z ligy dostal, keď po bojoch v skupine o záchranu k vytúženej baráži chýbal jeden bod.

12. Hd Academy - Tretí ročník v rade si zopakovali záchranárske práce. Porekadlo, do tretice všetko dobre, teraz neplatilo. Prvý zápas rozhodlo predĺženie v prospech Academy,ale na druhej strane naznačilo silu treťoligistu. V rozhodujúcom zápase s Flying Stars (III.1) hráči na domácej palubovke nepotešili, podľahli 25:34 čo následne znamenalo výmenu miest.

13. FCST23 - Vedenie v priebehu sezóny zoškrtalo výdavky na minimum, čo postihlo káder i investície. Zostup bol istotou už dávnejšie. Náplasťou pre sklamaných priaznivcov je zvýšenie kapacity arény.

14. kozy tak akurát - Manažér mal jasnú výziu a do bodky ju naplnil. Stavebné práce na aréne sa rozpútali v nevídanom rozsahu. Na obzore sú kľúčové úlohy. Posilniť káder a vystreliť späť nahor alebo sa zotavovať pár sezón v pokojných vodách. Uvidíme, akú cestu si kompetentní vyberú. Oprieť sa možu o veľký balík financií i kompletnú halu.

LIGU OPÚŠŤAJÚ:
THW Bartice - postup do I. ligy
Hd Academy,OSK Pavlovce, FCST23, kozy tak akurát - zostup do III. ligyEdinstveni pogledi: 23
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično
Ta možnost je del PRO paketa!      

Opcija za izdajo sporočila za javnost

Kot lastnik PRO paketa imate možnost izdaje izjave za javnost o klubskih dogodkih. Tu je mesto za objavo klubskih ambicij, komantarjev na preteklo tekmo, ali za izjavo pred pomembno tekmo. Izjave za javnost si lahko ogledajo in komentirajo ostali uporabniki, ki imajo tudi možnost komentiranja vaše izjave.