Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1191 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

386 148 328
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Beležka
Ta možnost je del PRO paketa!


Sezona:

Končni vrstni red

Uvrstitev Ekipa
1Češka HBC Crazy M Střezov
2Latvija HK STINGERSS
3Latvija Vērgales COBRAS
4Brazilija Cucuta HC
5Švedska Joeflame HC
5Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg
5Srbija Kovilj
5Madžarska Csömör KSK
9Hrvaška ž pu
9Francija ALV Handball
9Italija US Salve
9Hrvaška RK OTPISANI
9Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica
9Španija Monegasco
9Danska Ooops
9Romunija saint elias thunder
17Španija Moss Team
17Rusija Dream Team S-Pb
17Hrvaška RK Kunovec Breg
17Danska Team Hoy
17Ukrajina Karpaty
17Iran mehabad
17Češka Pafíci
17Slovaška Košicke krive hadzanare
17Romunija Akela
17Madžarska Anzsima
17Bolgarija spartak kilifarevo
17Švica Morges Rockets
17Poljska Drawa Osieczno
17Italija ScorPiers
17Ukrajina Angel
17Srbija RK Alkosi
33Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971
33Belorusija Rushden and Diamonds
33Bolgarija Kolarski†
33Litva HC InFamous
33Belorusija VEDRICH
33Turčija TRABZONSPOR
33Belgija HC Trapper
33Kitajska Honor
33Švica HC Alltop†
33Estonija Hullud Lehmad
33ZDA Doppelgangers
33Irska HT 1952 Tatran presov
33Norveška Ålgård HK
33Čile UCtolica H.C.
33Grčija Osfp7
33Estonija HC Areal
33Avstrija SC Klein St. Paul
33Avstrija UHC Stockerau
33Nizozemska HV Traag en Stram
33Nizozemska Team Marco
33Venezuela The Team Generation
33Bolgarija hanbalistite
33Kanada The Chubby Fat Guys†
33Finska Giffen
33Rusija Perm Stars
33Češka HC Blizzard Entertainment
33Romunija T.A.T.Team†
33Francija Pingouins FC
33Francija HB Tyrannosaurus Rex
33Nemčija Hau Rein Cospeda†
33Nemčija TSV Altwarmbruckland
33Poljska HBc Protowo
33Poljska Białe Wilki Bolesławiec†
33Madžarska Előre Fc
33Slovenija T-REX
33Slovenija HC RKMS
33Kanada Royal City Teslas
33Bosna in Hercegovina Cerik
33Argentina Pasion Millonaria†
33Argentina Adrogué Poker Athlétic
33Portugalska Boavista2013FC
33Portugalska Milheiroense Andebol
33Finska Red Admirals
33Srbija Ručni radnici
33Srbija Sloga z
33Brazilija Hulk Esporte Clube
33Brazilija THUNDER TEAM
33Slovaška analytici†

Krog Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
Krog 1 Srbija Kovilj Danska Team Hoy 31:23
Krog 1 Francija ALV Handball Ukrajina Karpaty 33:25
Krog 1 Romunija Akela Italija US Salve 27:30 OT
Krog 1 Romunija saint elias thunder Bolgarija spartak kilifarevo 26:24
Krog 1 Hrvaška ž pu Iran mehabad 31:25
Krog 1 Hrvaška RK OTPISANI Češka Pafíci 40:24
Krog 1 Hrvaška RK Kunovec Breg Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 36:38 OT
Krog 1 Španija Moss Team Latvija Vērgales COBRAS 25:28
Krog 1 Španija Monegasco Ukrajina Angel 26:25
Krog 1 Švedska Joeflame HC Slovaška Košicke krive hadzanare 39:20
Krog 1 Latvija HK STINGERSS Rusija Dream Team S-Pb 29:23
Krog 1 Poljska Drawa Osieczno Danska Ooops 28:29
Krog 1 Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Švica Morges Rockets 29:25
Krog 1 Madžarska Anzsima Brazilija Cucuta HC 25:37
Krog 1 Madžarska Csömör KSK Italija ScorPiers 39:24
Krog 1 Češka HBC Crazy M Střezov Srbija RK Alkosi 30:24
Osmina finala Češka HBC Crazy M Střezov Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 33:30 OT
Osmina finala Hrvaška RK OTPISANI Latvija Vērgales COBRAS 21:33
Osmina finala Srbija Kovilj Italija US Salve 30:18
Osmina finala Španija Monegasco Švedska Joeflame HC 26:34
Osmina finala Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Danska Ooops 30:23
Osmina finala Latvija HK STINGERSS Hrvaška ž pu 26:24
Osmina finala Francija ALV Handball Brazilija Cucuta HC 24:33
Osmina finala Madžarska Csömör KSK Romunija saint elias thunder 31:23
Četrtfinale Srbija Kovilj Latvija Vērgales COBRAS 19:29
Četrtfinale Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Brazilija Cucuta HC 22:31
Četrtfinale Madžarska Csömör KSK Latvija HK STINGERSS 21:22
Četrtfinale Češka HBC Crazy M Střezov Švedska Joeflame HC 37:26
Polfinale Češka HBC Crazy M Střezov Brazilija Cucuta HC 28:24
Polfinale Latvija HK STINGERSS Latvija Vērgales COBRAS 32:29
Za tretje mesto Latvija Vērgales COBRAS Brazilija Cucuta HC 35:24
Finale Češka HBC Crazy M Střezov Latvija HK STINGERSS 34:27