Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1191 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

386 148 328
Skupina:   Sezona:

Skupina 1

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Francija ALV Handball Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 31:19
24.02.2020 Danska Team Hoy Kanada Royal City Teslas 31:17
02.03.2020 Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 Danska Team Hoy 21:35
02.03.2020 Romunija T.A.T.Team† Francija ALV Handball 15:38
09.03.2020 Danska Team Hoy Romunija T.A.T.Team† 33:21
09.03.2020 Kanada Royal City Teslas Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 25:31
16.03.2020 Romunija T.A.T.Team† Kanada Royal City Teslas 22:35
16.03.2020 Francija ALV Handball Danska Team Hoy 36:26
23.03.2020 Kanada Royal City Teslas Francija ALV Handball 23:37
23.03.2020 Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 Romunija T.A.T.Team† 30:19
30.03.2020 Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 Francija ALV Handball 27:30
30.03.2020 Kanada Royal City Teslas Danska Team Hoy 25:24
06.04.2020 Danska Team Hoy Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 28:27
06.04.2020 Francija ALV Handball Romunija T.A.T.Team† 41:18
13.04.2020 Romunija T.A.T.Team† Danska Team Hoy 19:34
13.04.2020 Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 Kanada Royal City Teslas 37:31
20.04.2020 Kanada Royal City Teslas Romunija T.A.T.Team† 32:22
20.04.2020 Danska Team Hoy Francija ALV Handball 22:29
27.04.2020 Francija ALV Handball Kanada Royal City Teslas 35:26
27.04.2020 Romunija T.A.T.Team† Velika Britanija RoyaL HunterS HBC-1971 18:36

Skupina 2

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Bolgarija Kolarski† Norveška Ålgård HK 20:26
24.02.2020 Italija ScorPiers Portugalska Boavista2013FC 39:13
02.03.2020 Norveška Ålgård HK Italija ScorPiers 23:42
02.03.2020 Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Bolgarija Kolarski† 41:19
09.03.2020 Italija ScorPiers Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg 26:29
09.03.2020 Portugalska Boavista2013FC Norveška Ålgård HK 38:21
16.03.2020 Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Portugalska Boavista2013FC 30:29
16.03.2020 Bolgarija Kolarski† Italija ScorPiers 21:32
23.03.2020 Portugalska Boavista2013FC Bolgarija Kolarski† 40:15
23.03.2020 Norveška Ålgård HK Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg 16:43
30.03.2020 Norveška Ålgård HK Bolgarija Kolarski† 29:27
30.03.2020 Portugalska Boavista2013FC Italija ScorPiers 26:28
06.04.2020 Italija ScorPiers Norveška Ålgård HK 39:16
06.04.2020 Bolgarija Kolarski† Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg 16:45
13.04.2020 Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Italija ScorPiers 28:22
13.04.2020 Norveška Ålgård HK Portugalska Boavista2013FC 16:32
20.04.2020 Portugalska Boavista2013FC Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg 24:31
20.04.2020 Italija ScorPiers Bolgarija Kolarski† 29:27
27.04.2020 Bolgarija Kolarski† Portugalska Boavista2013FC 16:38
27.04.2020 Slovaška HB Kokiv Saint Petersburg Norveška Ålgård HK 47:19

Skupina 3

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Hrvaška RK OTPISANI Venezuela The Team Generation 49:21
24.02.2020 Bosna in Hercegovina Cerik Belorusija VEDRICH 25:28
02.03.2020 Venezuela The Team Generation Bosna in Hercegovina Cerik 15:43
02.03.2020 Slovaška Košicke krive hadzanare Hrvaška RK OTPISANI 28:28
09.03.2020 Bosna in Hercegovina Cerik Slovaška Košicke krive hadzanare 28:38
09.03.2020 Belorusija VEDRICH Venezuela The Team Generation 51:13
16.03.2020 Slovaška Košicke krive hadzanare Belorusija VEDRICH 32:25
16.03.2020 Hrvaška RK OTPISANI Bosna in Hercegovina Cerik 35:27
23.03.2020 Belorusija VEDRICH Hrvaška RK OTPISANI 28:29
23.03.2020 Venezuela The Team Generation Slovaška Košicke krive hadzanare 12:41
30.03.2020 Venezuela The Team Generation Hrvaška RK OTPISANI 9:47
30.03.2020 Belorusija VEDRICH Bosna in Hercegovina Cerik 20:26
06.04.2020 Bosna in Hercegovina Cerik Venezuela The Team Generation 41:13
06.04.2020 Hrvaška RK OTPISANI Slovaška Košicke krive hadzanare 34:25
13.04.2020 Slovaška Košicke krive hadzanare Bosna in Hercegovina Cerik 28:20
13.04.2020 Venezuela The Team Generation Belorusija VEDRICH 12:50
20.04.2020 Belorusija VEDRICH Slovaška Košicke krive hadzanare 27:30
20.04.2020 Bosna in Hercegovina Cerik Hrvaška RK OTPISANI 24:35
27.04.2020 Hrvaška RK OTPISANI Belorusija VEDRICH 32:22
27.04.2020 Slovaška Košicke krive hadzanare Venezuela The Team Generation 49:8

Skupina 4

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Latvija HK STINGERSS Iran mehabad 24:26
24.02.2020 Rusija Perm Stars Nizozemska HV Traag en Stram 12:49
02.03.2020 Iran mehabad Rusija Perm Stars 41:15
02.03.2020 Srbija Ručni radnici Latvija HK STINGERSS 20:28
09.03.2020 Rusija Perm Stars Srbija Ručni radnici 15:39
09.03.2020 Nizozemska HV Traag en Stram Iran mehabad 17:37
16.03.2020 Srbija Ručni radnici Nizozemska HV Traag en Stram 39:17
16.03.2020 Latvija HK STINGERSS Rusija Perm Stars 45:16
23.03.2020 Nizozemska HV Traag en Stram Latvija HK STINGERSS 14:45
23.03.2020 Iran mehabad Srbija Ručni radnici 38:21
30.03.2020 Iran mehabad Latvija HK STINGERSS 21:32
30.03.2020 Nizozemska HV Traag en Stram Rusija Perm Stars 31:19
06.04.2020 Rusija Perm Stars Iran mehabad 15:47
06.04.2020 Latvija HK STINGERSS Srbija Ručni radnici 40:19
13.04.2020 Srbija Ručni radnici Rusija Perm Stars 43:13
13.04.2020 Iran mehabad Nizozemska HV Traag en Stram 48:14
20.04.2020 Nizozemska HV Traag en Stram Srbija Ručni radnici 17:38
20.04.2020 Rusija Perm Stars Latvija HK STINGERSS 12:48
27.04.2020 Latvija HK STINGERSS Nizozemska HV Traag en Stram 44:13
27.04.2020 Srbija Ručni radnici Iran mehabad 24:31

Skupina 5

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Poljska Białe Wilki Bolesławiec† Estonija HC Areal 8:47
24.02.2020 Latvija Vērgales COBRAS Slovenija T-REX 34:20
02.03.2020 Estonija HC Areal Latvija Vērgales COBRAS 16:33
02.03.2020 Madžarska Csömör KSK Poljska Białe Wilki Bolesławiec† 56:9
09.03.2020 Latvija Vērgales COBRAS Madžarska Csömör KSK 31:27
09.03.2020 Slovenija T-REX Estonija HC Areal 31:20
16.03.2020 Madžarska Csömör KSK Slovenija T-REX 35:19
16.03.2020 Poljska Białe Wilki Bolesławiec† Latvija Vērgales COBRAS 7:55
23.03.2020 Slovenija T-REX Poljska Białe Wilki Bolesławiec† 53:9
23.03.2020 Estonija HC Areal Madžarska Csömör KSK 11:41
30.03.2020 Estonija HC Areal Poljska Białe Wilki Bolesławiec† 50:12
30.03.2020 Slovenija T-REX Latvija Vērgales COBRAS 24:26
06.04.2020 Latvija Vērgales COBRAS Estonija HC Areal 37:18
06.04.2020 Poljska Białe Wilki Bolesławiec† Madžarska Csömör KSK 8:54
13.04.2020 Madžarska Csömör KSK Latvija Vērgales COBRAS 33:26
13.04.2020 Estonija HC Areal Slovenija T-REX 27:28
20.04.2020 Slovenija T-REX Madžarska Csömör KSK 22:34
20.04.2020 Latvija Vērgales COBRAS Poljska Białe Wilki Bolesławiec† 50:8
27.04.2020 Poljska Białe Wilki Bolesławiec† Slovenija T-REX 13:52
27.04.2020 Madžarska Csömör KSK Estonija HC Areal 33:15

Skupina 6

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Francija Pingouins FC Litva HC InFamous 33:23
24.02.2020 Nemčija TSV Altwarmbruckland Švica Morges Rockets 20:32
02.03.2020 Litva HC InFamous Nemčija TSV Altwarmbruckland 26:31
02.03.2020 Romunija saint elias thunder Francija Pingouins FC 33:21
09.03.2020 Nemčija TSV Altwarmbruckland Romunija saint elias thunder 26:26
09.03.2020 Švica Morges Rockets Litva HC InFamous 32:20
16.03.2020 Romunija saint elias thunder Švica Morges Rockets 30:17
16.03.2020 Francija Pingouins FC Nemčija TSV Altwarmbruckland 27:26
23.03.2020 Švica Morges Rockets Francija Pingouins FC 22:31
23.03.2020 Litva HC InFamous Romunija saint elias thunder 19:39
30.03.2020 Litva HC InFamous Francija Pingouins FC 26:32
30.03.2020 Švica Morges Rockets Nemčija TSV Altwarmbruckland 27:29
06.04.2020 Nemčija TSV Altwarmbruckland Litva HC InFamous 31:23
06.04.2020 Francija Pingouins FC Romunija saint elias thunder 25:29
13.04.2020 Romunija saint elias thunder Nemčija TSV Altwarmbruckland 30:30
13.04.2020 Litva HC InFamous Švica Morges Rockets 25:27
20.04.2020 Švica Morges Rockets Romunija saint elias thunder 28:18
20.04.2020 Nemčija TSV Altwarmbruckland Francija Pingouins FC 31:28
27.04.2020 Francija Pingouins FC Švica Morges Rockets 18:28
27.04.2020 Romunija saint elias thunder Litva HC InFamous 29:25

Skupina 7

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Poljska HBc Protowo Kitajska Honor 34:25
24.02.2020 Ukrajina Karpaty Finska Giffen 30:26
02.03.2020 Kitajska Honor Ukrajina Karpaty 20:33
02.03.2020 Romunija Akela Poljska HBc Protowo 33:21
09.03.2020 Ukrajina Karpaty Romunija Akela 24:28
09.03.2020 Finska Giffen Kitajska Honor 34:19
16.03.2020 Romunija Akela Finska Giffen 26:21
16.03.2020 Poljska HBc Protowo Ukrajina Karpaty 27:27
23.03.2020 Finska Giffen Poljska HBc Protowo 20:34
23.03.2020 Kitajska Honor Romunija Akela 17:35
30.03.2020 Kitajska Honor Poljska HBc Protowo 19:35
30.03.2020 Finska Giffen Ukrajina Karpaty 28:29
06.04.2020 Ukrajina Karpaty Kitajska Honor 35:20
06.04.2020 Poljska HBc Protowo Romunija Akela 19:35
13.04.2020 Romunija Akela Ukrajina Karpaty 33:27
13.04.2020 Kitajska Honor Finska Giffen 19:34
20.04.2020 Finska Giffen Romunija Akela 22:33
20.04.2020 Ukrajina Karpaty Poljska HBc Protowo 33:24
27.04.2020 Poljska HBc Protowo Finska Giffen 25:22
27.04.2020 Romunija Akela Kitajska Honor 43:16

Skupina 8

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Brazilija Cucuta HC Estonija Hullud Lehmad 32:18
24.02.2020 Argentina Pasion Millonaria† Španija Monegasco 18:44
02.03.2020 Estonija Hullud Lehmad Argentina Pasion Millonaria† 46:16
02.03.2020 Madžarska Előre Fc Brazilija Cucuta HC 26:25
09.03.2020 Argentina Pasion Millonaria† Madžarska Előre Fc 18:37
09.03.2020 Španija Monegasco Estonija Hullud Lehmad 45:22
16.03.2020 Madžarska Előre Fc Španija Monegasco 26:29
16.03.2020 Brazilija Cucuta HC Argentina Pasion Millonaria† 45:11
23.03.2020 Španija Monegasco Brazilija Cucuta HC 28:27
23.03.2020 Estonija Hullud Lehmad Madžarska Előre Fc 17:35
30.03.2020 Estonija Hullud Lehmad Brazilija Cucuta HC 23:30
30.03.2020 Španija Monegasco Argentina Pasion Millonaria† 44:11
06.04.2020 Argentina Pasion Millonaria† Estonija Hullud Lehmad 26:41
06.04.2020 Brazilija Cucuta HC Madžarska Előre Fc 29:24
13.04.2020 Madžarska Előre Fc Argentina Pasion Millonaria† 47:19
13.04.2020 Estonija Hullud Lehmad Španija Monegasco 17:39
20.04.2020 Španija Monegasco Madžarska Előre Fc 36:26
20.04.2020 Argentina Pasion Millonaria† Brazilija Cucuta HC 10:37
27.04.2020 Brazilija Cucuta HC Španija Monegasco 37:25
27.04.2020 Madžarska Előre Fc Estonija Hullud Lehmad 44:19

Skupina 9

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Grčija Osfp7 29:17
24.02.2020 Danska Ooops Belorusija Rushden and Diamonds 31:26
02.03.2020 Grčija Osfp7 Danska Ooops 26:28
02.03.2020 Češka HBC Crazy M Střezov Brazilija Hulk Esporte Clube 27:21
09.03.2020 Danska Ooops Češka HBC Crazy M Střezov 20:30
09.03.2020 Belorusija Rushden and Diamonds Grčija Osfp7 22:26
16.03.2020 Češka HBC Crazy M Střezov Belorusija Rushden and Diamonds 29:22
16.03.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Danska Ooops 22:23
23.03.2020 Belorusija Rushden and Diamonds Brazilija Hulk Esporte Clube 25:34
23.03.2020 Grčija Osfp7 Češka HBC Crazy M Střezov 25:27
30.03.2020 Grčija Osfp7 Brazilija Hulk Esporte Clube 27:25
30.03.2020 Belorusija Rushden and Diamonds Danska Ooops 27:28
06.04.2020 Danska Ooops Grčija Osfp7 29:22
06.04.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Češka HBC Crazy M Střezov 23:31
13.04.2020 Češka HBC Crazy M Střezov Danska Ooops 30:24
13.04.2020 Grčija Osfp7 Belorusija Rushden and Diamonds 28:28
20.04.2020 Belorusija Rushden and Diamonds Češka HBC Crazy M Střezov 24:26
20.04.2020 Danska Ooops Brazilija Hulk Esporte Clube 24:25
27.04.2020 Brazilija Hulk Esporte Clube Belorusija Rushden and Diamonds 28:22
27.04.2020 Češka HBC Crazy M Střezov Grčija Osfp7 26:22

Skupina 10

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Francija HB Tyrannosaurus Rex Švedska Joeflame HC 21:31
24.02.2020 Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica Finska Red Admirals 26:21
02.03.2020 Švedska Joeflame HC Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 31:27
02.03.2020 Srbija Sloga z Francija HB Tyrannosaurus Rex 30:23
09.03.2020 Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica Srbija Sloga z 30:27
09.03.2020 Finska Red Admirals Švedska Joeflame HC 21:33
16.03.2020 Srbija Sloga z Finska Red Admirals 30:18
16.03.2020 Francija HB Tyrannosaurus Rex Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 27:30
23.03.2020 Finska Red Admirals Francija HB Tyrannosaurus Rex 20:32
23.03.2020 Švedska Joeflame HC Srbija Sloga z 39:19
30.03.2020 Švedska Joeflame HC Francija HB Tyrannosaurus Rex 35:17
30.03.2020 Finska Red Admirals Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 22:32
06.04.2020 Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica Švedska Joeflame HC 30:27
06.04.2020 Francija HB Tyrannosaurus Rex Srbija Sloga z 26:27
13.04.2020 Srbija Sloga z Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 27:28
13.04.2020 Švedska Joeflame HC Finska Red Admirals 42:18
20.04.2020 Finska Red Admirals Srbija Sloga z 25:32
20.04.2020 Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica Francija HB Tyrannosaurus Rex 29:25
27.04.2020 Francija HB Tyrannosaurus Rex Finska Red Admirals 21:21
27.04.2020 Srbija Sloga z Švedska Joeflame HC 23:31

Skupina 11

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Brazilija THUNDER TEAM Irska HT 1952 Tatran presov 19:35
24.02.2020 Italija US Salve Avstrija SC Klein St. Paul 32:20
02.03.2020 Irska HT 1952 Tatran presov Italija US Salve 24:28
02.03.2020 Srbija Kovilj Brazilija THUNDER TEAM 37:22
09.03.2020 Italija US Salve Srbija Kovilj 28:30
09.03.2020 Avstrija SC Klein St. Paul Irska HT 1952 Tatran presov 32:22
16.03.2020 Srbija Kovilj Avstrija SC Klein St. Paul 38:24
16.03.2020 Brazilija THUNDER TEAM Italija US Salve 17:29
23.03.2020 Avstrija SC Klein St. Paul Brazilija THUNDER TEAM 27:27
23.03.2020 Irska HT 1952 Tatran presov Srbija Kovilj 25:31
30.03.2020 Irska HT 1952 Tatran presov Brazilija THUNDER TEAM 42:26
30.03.2020 Avstrija SC Klein St. Paul Italija US Salve 27:28
06.04.2020 Italija US Salve Irska HT 1952 Tatran presov 32:16
06.04.2020 Brazilija THUNDER TEAM Srbija Kovilj 21:42
13.04.2020 Srbija Kovilj Italija US Salve 41:13
13.04.2020 Irska HT 1952 Tatran presov Avstrija SC Klein St. Paul 32:22
20.04.2020 Avstrija SC Klein St. Paul Srbija Kovilj 19:32
20.04.2020 Italija US Salve Brazilija THUNDER TEAM 36:19
27.04.2020 Brazilija THUNDER TEAM Avstrija SC Klein St. Paul 29:30
27.04.2020 Srbija Kovilj Irska HT 1952 Tatran presov 32:22

Skupina 12

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Hrvaška ž pu Turčija TRABZONSPOR 34:19
24.02.2020 Portugalska Milheiroense Andebol Nizozemska Team Marco 28:29
02.03.2020 Turčija TRABZONSPOR Portugalska Milheiroense Andebol 22:31
02.03.2020 Češka Pafíci Hrvaška ž pu 24:25
09.03.2020 Portugalska Milheiroense Andebol Češka Pafíci 25:28
09.03.2020 Nizozemska Team Marco Turčija TRABZONSPOR 38:18
16.03.2020 Češka Pafíci Nizozemska Team Marco 29:18
16.03.2020 Hrvaška ž pu Portugalska Milheiroense Andebol 29:25
23.03.2020 Nizozemska Team Marco Hrvaška ž pu 27:36
23.03.2020 Turčija TRABZONSPOR Češka Pafíci 20:46
30.03.2020 Turčija TRABZONSPOR Hrvaška ž pu 18:46
30.03.2020 Nizozemska Team Marco Portugalska Milheiroense Andebol 33:23
06.04.2020 Portugalska Milheiroense Andebol Turčija TRABZONSPOR 39:23
06.04.2020 Hrvaška ž pu Češka Pafíci 23:29
13.04.2020 Češka Pafíci Portugalska Milheiroense Andebol 36:26
13.04.2020 Turčija TRABZONSPOR Nizozemska Team Marco 20:42
20.04.2020 Nizozemska Team Marco Češka Pafíci 29:28
20.04.2020 Portugalska Milheiroense Andebol Hrvaška ž pu 17:37
27.04.2020 Hrvaška ž pu Nizozemska Team Marco 32:27
27.04.2020 Češka Pafíci Turčija TRABZONSPOR 37:17

Skupina 13

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Bolgarija hanbalistite Belgija HC Trapper 23:23
24.02.2020 Rusija Dream Team S-Pb Španija Moss Team 42:21
02.03.2020 Belgija HC Trapper Rusija Dream Team S-Pb 13:39
02.03.2020 Češka HC Blizzard Entertainment Bolgarija hanbalistite 30:13
09.03.2020 Rusija Dream Team S-Pb Češka HC Blizzard Entertainment 31:22
09.03.2020 Španija Moss Team Belgija HC Trapper 39:18
16.03.2020 Češka HC Blizzard Entertainment Španija Moss Team 28:32
16.03.2020 Bolgarija hanbalistite Rusija Dream Team S-Pb 27:21
23.03.2020 Španija Moss Team Bolgarija hanbalistite 28:17
23.03.2020 Belgija HC Trapper Češka HC Blizzard Entertainment 26:25
30.03.2020 Belgija HC Trapper Bolgarija hanbalistite 30:22
30.03.2020 Španija Moss Team Rusija Dream Team S-Pb 34:31
06.04.2020 Rusija Dream Team S-Pb Belgija HC Trapper 35:25
06.04.2020 Bolgarija hanbalistite Češka HC Blizzard Entertainment 23:25
13.04.2020 Češka HC Blizzard Entertainment Rusija Dream Team S-Pb 24:29
13.04.2020 Belgija HC Trapper Španija Moss Team 20:31
20.04.2020 Španija Moss Team Češka HC Blizzard Entertainment 43:22
20.04.2020 Rusija Dream Team S-Pb Bolgarija hanbalistite 41:14
27.04.2020 Bolgarija hanbalistite Španija Moss Team 25:32
27.04.2020 Češka HC Blizzard Entertainment Belgija HC Trapper 21:29

Skupina 14

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Hrvaška RK Kunovec Breg ZDA Doppelgangers 36:14
24.02.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Avstrija UHC Stockerau 36:20
02.03.2020 ZDA Doppelgangers Argentina Adrogué Poker Athlétic 23:34
02.03.2020 Srbija RK Alkosi Hrvaška RK Kunovec Breg 29:27
09.03.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Srbija RK Alkosi 35:27
09.03.2020 Avstrija UHC Stockerau ZDA Doppelgangers 28:26
16.03.2020 Srbija RK Alkosi Avstrija UHC Stockerau 37:16
16.03.2020 Hrvaška RK Kunovec Breg Argentina Adrogué Poker Athlétic 33:22
23.03.2020 Avstrija UHC Stockerau Hrvaška RK Kunovec Breg 18:36
23.03.2020 ZDA Doppelgangers Srbija RK Alkosi 19:30
30.03.2020 ZDA Doppelgangers Hrvaška RK Kunovec Breg 27:30
30.03.2020 Avstrija UHC Stockerau Argentina Adrogué Poker Athlétic 15:42
06.04.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic ZDA Doppelgangers 33:25
06.04.2020 Hrvaška RK Kunovec Breg Srbija RK Alkosi 31:26
13.04.2020 Srbija RK Alkosi Argentina Adrogué Poker Athlétic 30:25
13.04.2020 ZDA Doppelgangers Avstrija UHC Stockerau 34:20
20.04.2020 Avstrija UHC Stockerau Srbija RK Alkosi 22:36
20.04.2020 Argentina Adrogué Poker Athlétic Hrvaška RK Kunovec Breg 25:30
27.04.2020 Hrvaška RK Kunovec Breg Avstrija UHC Stockerau 38:20
27.04.2020 Srbija RK Alkosi ZDA Doppelgangers 33:22

Skupina 15

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Poljska Drawa Osieczno Kanada The Chubby Fat Guys† 46:19
24.02.2020 Ukrajina Angel Slovenija HC RKMS 28:19
02.03.2020 Kanada The Chubby Fat Guys† Ukrajina Angel 16:38
02.03.2020 Slovaška analytici† Poljska Drawa Osieczno 7:48
09.03.2020 Ukrajina Angel Slovaška analytici† 50:7
09.03.2020 Slovenija HC RKMS Kanada The Chubby Fat Guys† 36:17
16.03.2020 Slovaška analytici† Slovenija HC RKMS 5:45
16.03.2020 Poljska Drawa Osieczno Ukrajina Angel 34:22
23.03.2020 Slovenija HC RKMS Poljska Drawa Osieczno 21:33
23.03.2020 Kanada The Chubby Fat Guys† Slovaška analytici† 48:7
30.03.2020 Kanada The Chubby Fat Guys† Poljska Drawa Osieczno 23:45
30.03.2020 Slovenija HC RKMS Ukrajina Angel 18:43
06.04.2020 Ukrajina Angel Kanada The Chubby Fat Guys† 43:17
06.04.2020 Poljska Drawa Osieczno Slovaška analytici† 57:8
13.04.2020 Slovaška analytici† Ukrajina Angel 11:47
13.04.2020 Kanada The Chubby Fat Guys† Slovenija HC RKMS 24:35
20.04.2020 Slovenija HC RKMS Slovaška analytici† 42:13
20.04.2020 Ukrajina Angel Poljska Drawa Osieczno 29:32
27.04.2020 Poljska Drawa Osieczno Slovenija HC RKMS 34:18
27.04.2020 Slovaška analytici† Kanada The Chubby Fat Guys† 6:42

Skupina 16

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Bolgarija spartak kilifarevo Čile UCtolica H.C. 33:27
24.02.2020 Nemčija Hau Rein Cospeda† Švica HC Alltop† 12:45
02.03.2020 Čile UCtolica H.C. Nemčija Hau Rein Cospeda† 47:12
02.03.2020 Madžarska Anzsima Bolgarija spartak kilifarevo 28:27
09.03.2020 Nemčija Hau Rein Cospeda† Madžarska Anzsima 7:46
09.03.2020 Švica HC Alltop† Čile UCtolica H.C. 24:33
16.03.2020 Madžarska Anzsima Švica HC Alltop† 46:12
16.03.2020 Bolgarija spartak kilifarevo Nemčija Hau Rein Cospeda† 54:6
23.03.2020 Švica HC Alltop† Bolgarija spartak kilifarevo 18:33
23.03.2020 Čile UCtolica H.C. Madžarska Anzsima 20:32
30.03.2020 Čile UCtolica H.C. Bolgarija spartak kilifarevo 25:35
30.03.2020 Švica HC Alltop† Nemčija Hau Rein Cospeda† 38:7
06.04.2020 Nemčija Hau Rein Cospeda† Čile UCtolica H.C. 13:43
06.04.2020 Bolgarija spartak kilifarevo Madžarska Anzsima 30:24
13.04.2020 Madžarska Anzsima Nemčija Hau Rein Cospeda† 50:12
13.04.2020 Čile UCtolica H.C. Švica HC Alltop† 28:27
20.04.2020 Švica HC Alltop† Madžarska Anzsima 14:41
20.04.2020 Nemčija Hau Rein Cospeda† Bolgarija spartak kilifarevo 7:44
27.04.2020 Bolgarija spartak kilifarevo Švica HC Alltop† 40:11
27.04.2020 Madžarska Anzsima Čile UCtolica H.C. 30:17
Opomba: Odpovedi tekem predtekmovanja po tem, ko je bil določen razpored končnice, ne bodo upoštevane. Tekem končnice zaradi tehničnih razlogov ni mogoče odpovedati.