Sezona | Datum | Događaj | 23 (58/112) | 2020-04-21 | Klub je dodjeljen menadžeru - Coach jeffrey | 23 (95/112) | 2020-05-28 | Klub je oduzet - Coach jeffrey | 25 (20/112) | 2020-10-24 | Klub je dodjeljen menadžeru - kmatt | 25 (67/112) | 2020-12-10 | Klub je oduzet - kmatt | 25 (78/112) | 2020-12-21 | Klub je dodjeljen menadžeru - sandan1 | 25 (109/112) | 2021-01-21 | Klub je oduzet - sandan1 | 26 (30/112) | 2021-02-23 | Klub je dodjeljen menadžeru - Cheems | 26 (54/112) | 2021-03-19 | Klub je oduzet - Cheems | 27 (52/112) | 2021-07-07 | Klub je dodjeljen menadžeru - kmatt | 27 (80/112) | 2021-08-04 | Klub je oduzet - kmatt | 27 (97/112) | 2021-08-21 | Klub je dodjeljen menadžeru - InterSteaua0886 | 34 (103/112) | 2023-10-20 | Klub je oduzet - InterSteaua0886 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
34 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u rundi posljednjih 16 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 4 u razigravanju u ligi II.1. |
||
Pozicija 4 u regularnom dijelu sezone lige II.1. |
||
33 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u rundi posljednjih 16 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 4 u razigravanju u ligi II.1. |
||
Pozicija 4 u regularnom dijelu sezone lige II.1. |
||
32 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 4 u razigravanju u ligi II.1. |
||
Pozicija 4 u regularnom dijelu sezone lige II.1. |
||
31 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 4 u razigravanju u ligi II.1. |
||
Pozicija 4 u regularnom dijelu sezone lige II.1. |
||
30 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 6 u razigravanju u ligi II.1. |
||
Pozicija 6 u regularnom dijelu sezone lige II.1. |
||
29 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Prebačen u ligu II.1 od strane rukometnog saveza. |
||
Pozicija 8 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 8 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
28 | H.C. Minerul Anina |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 10 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
27 | Sylvan Lake Sevens† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 9 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 9 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
26 | San Antonio Blazes† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 10 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
25 | TorontoHC |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 8 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 3 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
24 | Bay mill knights† |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 10 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
23 | Bay mill knights |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 13 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |
||
22 | Team noname 42847 |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u razigravanju u ligi II.2. |
||
Pozicija 12 u regularnom dijelu sezone lige II.2. |