Sezona | Datum | Događaj | 22 (47/112) | 2019-12-20 | Klub je dodjeljen menadžeru - Maraa Safaa | 22 (70/112) | 2020-01-12 | Klub je oduzet - Maraa Safaa | 22 (71/112) | 2020-01-13 | Klub je dodjeljen menadžeru - ONDRA6886 | 23 (59/112) | 2020-04-22 | Klub je oduzet - ONDRA6886 | 23 (59/112) | 2020-04-22 | Klub je dodjeljen menadžeru - Márty595 | 23 (82/112) | 2020-05-15 | Klub je oduzet - Márty595 | 23 (85/112) | 2020-05-18 | Klub je dodjeljen menadžeru - Vojtaplamen | 24 (37/112) | 2020-07-21 | Klub je oduzet - Vojtaplamen | 24 (72/112) | 2020-08-25 | Klub je dodjeljen menadžeru - DavorMal | 25 (67/112) | 2020-12-10 | Klub je oduzet - DavorMal | 25 (78/112) | 2020-12-21 | Klub je dodjeljen menadžeru - orbital | 25 (95/112) | 2021-01-07 | Klub je oduzet - orbital | 29 (3/112) | 2021-12-29 | Klub je dodjeljen menadžeru - rozzuřený berušky | 29 (19/112) | 2022-01-14 | Klub je oduzet - rozzuřený berušky | 29 (27/112) | 2022-01-22 | Klub je dodjeljen menadžeru - Linhy99 | 32 (74/112) | 2023-02-09 | Klub je oduzet - Linhy99 |
Sezona | Ime tima | Rezultati |
32 | TJ Chemická Usti† |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 8 u razigravanju u ligi IV.11. |
||
Pozicija 7 u regularnom dijelu sezone lige IV.11. |
||
31 | TJ Chemická Usti |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Prebačen u ligu IV.11 od strane rukometnog saveza. |
||
Izgubio u kvalifikacijskoj utakmici za ligu III.2. |
||
Pozicija 2 u razigravanju u ligi IV.20. |
||
Pozicija 5 u regularnom dijelu sezone lige IV.20. |
||
30 | TJ Chemická Usti |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 3 u razigravanju u ligi IV.20. |
||
Pozicija 5 u regularnom dijelu sezone lige IV.20. |
||
29 | TJ Chemická Usti |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 13 u razigravanju u ligi IV.20. |
||
Pozicija 10 u regularnom dijelu sezone lige IV.20. |
||
28 | AC Novo 42866 † |
Pozicija 3 u razigravanju u ligi IV.20. |
Pozicija 3 u regularnom dijelu sezone lige IV.20. |
||
27 | AC Novo 42866 † |
Pozicija 3 u razigravanju u ligi IV.20. |
Pozicija 3 u regularnom dijelu sezone lige IV.20. |
||
26 | AC Novo 42866 † |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Prebačen u ligu IV.20 od strane rukometnog saveza. |
||
Pozicija 12 u razigravanju u ligi IV.9. |
||
Pozicija 12 u regularnom dijelu sezone lige IV.9. |
||
25 | AC Novo |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 8 u razigravanju u ligi IV.9. |
||
Pozicija 8 u regularnom dijelu sezone lige IV.9. |
||
24 | Sarajevska raja |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 12 u razigravanju u ligi IV.9. |
||
Pozicija 11 u regularnom dijelu sezone lige IV.9. |
||
23 | HK Baník Most 2020 |
Eliminisan u kolu 2 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 5 u razigravanju u ligi IV.9. |
||
Pozicija 4 u regularnom dijelu sezone lige IV.9. |
||
22 | Kometa |
Eliminisan u kolu 1 u Nacionalnom Kupu. |
Pozicija 10 u razigravanju u ligi IV.9. |
||
Pozicija 12 u regularnom dijelu sezone lige IV.9. |