Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1197 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

371,094,196
Laman PPM rasmi di Facebook
Berikan 'Like' kepada halaman Facebook dan dapatkan berita terkini sebelum yang lain dapat.
notepad
Fungsi ini merupakan sebahagian daripada pak PRO!

Perlawanan seterusnya
Barcaaa
Perlawanan liga
07.07.2020 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Perkiraan pakar
Harga dalam kredit: 10
Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0002,460,000143,650,000
Penaja umum0006,925,524595,008,986
Penaja media000174,29715,848,249
Jualan cenderamata000241,397918,370
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain00003,504,249
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000112,820,136
Duit hadiah untuk statistik0000729,747
Lain0000919,371,000
Jumlah0009,801,2181,791,850,737

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain229,483229,483458,9665,258,675335,082,804
Gaji staf0000104,223
Penyelenggaraan kemudahan8,1468,14616,292208,80425,282,550
Penyelenggara Arena1,2781,2782,55635,8959,156,866
Pembinaan0000155,710,000
Perolehan pemain00006,600,000
Perolehan staf00000
Kemajuan bayaran pinjaman000010,394,575
Denda00001,827,715
Ganti rugi00000
Lain688,449688,4491,376,89815,844,593876,597,808
Jumlah927,356927,3561,854,71221,347,9671,420,756,541

Untung/rugi -927,356-927,356-1,854,712-11,546,749371,094,196