Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1129 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

12,344,455
Kedai PPM
notepad
Fungsi ini merupakan sebahagian daripada pak PRO!

Perlawanan seterusnya
CHC Phytoalexins
Perlawanan liga
20.09.2019 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket00160,0002,722,400126,480,200
Penaja umum02,495,1782,495,17824,951,780500,113,898
Penaja media061,88561,885618,85013,451,698
Jualan cenderamata0000666,873
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain00003,504,249
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking000095,473,704
Duit hadiah untuk statistik0000729,747
Lain0000419,371,000
Jumlah02,557,0632,717,06328,293,0301,159,791,369

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain222,346222,346888,86014,868,358267,915,802
Gaji staf0000104,223
Penyelenggaraan kemudahan26,9718,14651,409645,65022,452,730
Penyelenggara Arena4,4351,2788,269105,0038,712,053
Pembinaan0000155,710,000
Perolehan pemain00006,600,000
Perolehan staf00000
Kemajuan bayaran pinjaman000010,394,575
Denda00001,827,715
Ganti rugi00000
Lain667,038667,0382,666,58048,006,287673,729,816
Jumlah920,790898,8083,615,11863,625,2981,147,446,914

Untung/rugi -920,7901,658,255-898,055-35,332,26812,344,455