Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1324 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

161,276,134
Dapatkan kredit secara percuma!
notepad
Fungsi ini merupakan sebahagian daripada pak PRO!

Perlawanan seterusnya
Kysta Red Devils
Perlawanan liga
21.09.2021 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Perkiraan pakar
Harga dalam kredit: 10
Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket000839,800164,319,800
Penaja umum0005,112,780751,850,674
Penaja media000131,41219,700,420
Jualan cenderamata0002,415931,237
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain00003,504,249
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000135,100,263
Duit hadiah untuk statistik00001,944,858
Lain0000919,371,000
Jumlah0006,086,4071,996,722,501

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain220,170220,170440,3403,507,924433,781,017
Gaji staf0000104,223
Penyelenggaraan kemudahan8,1468,14616,292151,32829,556,869
Penyelenggara Arena4,2091,2785,48726,5499,827,276
Pembinaan0000155,710,000
Perolehan pemain00006,600,000
Perolehan staf00000
Kemajuan bayaran pinjaman000010,394,575
Denda00001,827,715
Ganti rugi00000
Lain682,527682,5271,365,05410,874,5631,187,644,692
Jumlah915,052912,1211,827,17314,560,3641,835,446,367

Untung/rugi -915,052-912,121-1,827,173-8,473,957161,276,134