Masa:

Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1280 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Kewangan

319,223,498
Dapatkan kredit secara percuma!
notepad
Fungsi ini merupakan sebahagian daripada pak PRO!

Perlawanan seterusnya
Srnanska Hádzaná
Perlawanan liga
30.10.2020 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Seksyen ini akan memberikan anda gambaran keseluruhan kewangan pasukan anda. Anda boleh lihat di sini analisis terperinci mengenai pendapatan dan perbelanjaan kelab. semenjak ekonomi adalah asas operasi setiap kelab, ia adalah perlu untuk memeriksa halaman ini dengan kerap dan teliti untuk merancang hasil dan perbelanjaan. Beberapa pendapatan seperti yang dari penaja umum, ditambah hanya sekali seminggu - pada hari Rabu.


HasilHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Jualan tiket0160,000160,0001,510,000149,160,000
Penaja umum2,313,94302,313,9439,255,772634,275,362
Penaja media60,859060,859243,43616,846,972
Jualan cenderamata000390918,760
Penyewaan VIP lounge00000
Jualan pemain00003,504,249
Jualan staf00000
Duit hadiah untuk ranking0000118,629,572
Duit hadiah untuk statistik0000993,158
Lain0000919,371,000
Jumlah2,374,802160,0002,534,80211,009,5981,843,699,073

PerbelanjaanHari iniSemalamMingguMusimJumlah
Gaji pemain226,219227,391681,0015,409,937360,521,829
Gaji staf0000104,223
Penyelenggaraan kemudahan8,14628,38444,676254,87426,397,334
Penyelenggara Arena1,2781,2783,83436,8579,329,613
Pembinaan0000155,710,000
Perolehan pemain00006,600,000
Perolehan staf00000
Kemajuan bayaran pinjaman000010,394,575
Denda00001,827,715
Ganti rugi00000
Lain689,968693,5432,077,05416,500,309953,590,286
Jumlah925,611950,5962,806,56522,201,9771,524,475,575

Untung/rugi 1,449,191-790,596-271,763-11,192,379319,223,498